ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЛІГИ УКРАЇНСЬКИХ ЖІНОК

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 28
Телефони
Керівник
Ільків Марія Петрівна
Код ЄДРПОУ24678770
Дата реєстрації20.04.1999
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЛІГИ УКРАЇНСЬКИХ ЖІНОК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЛІГИ УКРАЇНСЬКИХ ЖІНОК» присвоєно код 24678770.

Керівником підприємства «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЛІГИ УКРАЇНСЬКИХ ЖІНОК» є Ільків Марія Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЛІГИ УКРАЇНСЬКИХ ЖІНОК» — м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 28.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЛІГИ УКРАЇНСЬКИХ ЖІНОК» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах