ДОЧIРНИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ”БУТОН” ВАТ ”КОЛОМИЙСЬКИЙ М’ЯСОКОМБIНАТ”

Контакти

Юридична адреса
78200, Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Соборна, 16
Телефони
Керівник
Вознякевич Надія Іванівна
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ24679054
Дата реєстрації28.11.1996
Дата оновлення30.03.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДОЧIРНИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ”БУТОН” ВАТ ”КОЛОМИЙСЬКИЙ М’ЯСОКОМБIНАТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧIРНИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ”БУТОН” ВАТ ”КОЛОМИЙСЬКИЙ М’ЯСОКОМБIНАТ”» присвоєно код 24679054.

Керівником підприємства «ДОЧIРНИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ”БУТОН” ВАТ ”КОЛОМИЙСЬКИЙ М’ЯСОКОМБIНАТ”» є Вознякевич Надія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧIРНИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ”БУТОН” ВАТ ”КОЛОМИЙСЬКИЙ М’ЯСОКОМБIНАТ”» — Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Соборна, 16.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ДОЧIРНИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ”БУТОН” ВАТ ”КОЛОМИЙСЬКИЙ М’ЯСОКОМБIНАТ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах