ЕДЕЛЬВЕЙС, ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
78600, Івано-Франківська обл., Косівський р-н, м. Косів, вул. Міцкевича, 2
Телефони
Керівник
Близнюк Микола Миколайович
Код ЄДРПОУ24687220
Дата реєстрації01.01.2001
Дата оновлення27.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЕДЕЛЬВЕЙС, ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕДЕЛЬВЕЙС, ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 24687220.

Керівником підприємства «ЕДЕЛЬВЕЙС, ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Близнюк Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕДЕЛЬВЕЙС, ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Івано-Франківська обл., Косівський р-н, м. Косів, вул. Міцкевича, 2.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЕДЕЛЬВЕЙС, ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах