РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ПО ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ДКП

Контакти

Юридична адреса
10000, м. Житомир, вул. Черняховського, 109
Телефони
Керівник
Кравець Леонід Григорович
Код ЄДРПОУ24699269
Дата реєстрації17.01.2005
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ПО ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ДКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ПО ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ДКП» присвоєно код 24699269.

Керівником підприємства «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ПО ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ДКП» є Кравець Леонід Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ПО ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ДКП» — м. Житомир, вул. Черняховського, 109.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ПО ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ДКП» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах