ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ОЛЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Контакти

Юридична адреса
11001, Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4
Керівник
Корнійчук Валентина Никифорівна
Код ЄДРПОУ24700558
Дата реєстрації14.08.2001
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ОЛЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ОЛЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» присвоєно код 24700558.

Керівником підприємства «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ОЛЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» є Корнійчук Валентина Никифорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ОЛЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» — Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ОЛЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах