ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ У МІСТІ БАРАНІВКА

Контакти

Юридична адреса
12700, Житомирська обл., Звягельський р-н, м. Баранівка, вул. Соборна, 10
Телефони
Керівник
Цимбалюк Іван Іванович
Код ЄДРПОУ24701641
Дата реєстрації02.11.1993
Дата оновлення08.12.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ У МІСТІ БАРАНІВКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ У МІСТІ БАРАНІВКА» присвоєно код 24701641.

Керівником підприємства «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ У МІСТІ БАРАНІВКА» є Цимбалюк Іван Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ У МІСТІ БАРАНІВКА» — Житомирська обл., Звягельський р-н, м. Баранівка, вул. Соборна, 10.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ У МІСТІ БАРАНІВКА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах