ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТЕХНІЧНЕ БЮРО ПРИ ГОЛОВНОМУ АРХІТЕКТОРІ РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
11601, Житомирська обл., м. Малин, пл. Соборна, 6а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Козак Сергій Петрович
Кількість працівників2 чол.
Код ЄДРПОУ24701799
Дата реєстрації18.04.1997
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТЕХНІЧНЕ БЮРО ПРИ ГОЛОВНОМУ АРХІТЕКТОРІ РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТЕХНІЧНЕ БЮРО ПРИ ГОЛОВНОМУ АРХІТЕКТОРІ РАЙОНУ» присвоєно код 24701799.

Керівником підприємства «ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТЕХНІЧНЕ БЮРО ПРИ ГОЛОВНОМУ АРХІТЕКТОРІ РАЙОНУ» є Козак Сергій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТЕХНІЧНЕ БЮРО ПРИ ГОЛОВНОМУ АРХІТЕКТОРІ РАЙОНУ» — Житомирська обл., м. Малин, пл. Соборна, 6а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТЕХНІЧНЕ БЮРО ПРИ ГОЛОВНОМУ АРХІТЕКТОРІ РАЙОНУ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах