РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ

Контакти

Юридична адреса
12201, Житомирська обл., Житомирський р-н, м. Радомишль, майдан Соборний, 12
Телефони
Керівник
Жлуктенко Валерій Павлович
Код ЄДРПОУ24702089
Дата реєстрації15.12.2000
Дата оновлення28.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» присвоєно код 24702089.

Керівником підприємства «РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» є Жлуктенко Валерій Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» — Житомирська обл., Житомирський р-н, м. Радомишль, майдан Соборний, 12.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах