ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
13345, Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Гардишівка, вул. Гагаріна, 8а
Телефони
Керівник
Томашевський Едуард Євгенович
Код ЄДРПОУ24702385
Дата реєстрації20.10.2000
Дата оновлення02.01.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 24702385.

Керівником підприємства «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ» є Томашевський Едуард Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ» — Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Гардишівка, вул. Гагаріна, 8а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах