УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ-ЦЕРКВА СВЯТОЇ ПОКРОВИ

Контакти

Юридична адреса
12101, Житомирська обл., Житомирський р-н, смт. Хорошів, вул. Ватутіна, 50
Телефони
Керівник
Залужний Олександр Васильович
Код ЄДРПОУ24703189
Дата реєстрації08.04.1997
Дата оновлення25.10.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ-ЦЕРКВА СВЯТОЇ ПОКРОВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ-ЦЕРКВА СВЯТОЇ ПОКРОВИ» присвоєно код 24703189.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ-ЦЕРКВА СВЯТОЇ ПОКРОВИ» є Залужний Олександр Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ-ЦЕРКВА СВЯТОЇ ПОКРОВИ» — Житомирська обл., Житомирський р-н, смт. Хорошів, вул. Ватутіна, 50.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ-ЦЕРКВА СВЯТОЇ ПОКРОВИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах