ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПО ЕНЕРГЕТИЦI ТА ЕЛЕКТРОФIКАЦIЇ ”ОБЛАГРОПРОМЕНЕРГО”

Контакти

Юридична адреса
10031, м. Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, 30
Телефони
Керівник
Мороз Андрій Олександрович
Код ЄДРПОУ24703443
Дата реєстрації27.06.1997
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПО ЕНЕРГЕТИЦI ТА ЕЛЕКТРОФIКАЦIЇ ”ОБЛАГРОПРОМЕНЕРГО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПО ЕНЕРГЕТИЦI ТА ЕЛЕКТРОФIКАЦIЇ ”ОБЛАГРОПРОМЕНЕРГО”» присвоєно код 24703443.

Керівником підприємства «ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПО ЕНЕРГЕТИЦI ТА ЕЛЕКТРОФIКАЦIЇ ”ОБЛАГРОПРОМЕНЕРГО”» є Мороз Андрій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПО ЕНЕРГЕТИЦI ТА ЕЛЕКТРОФIКАЦIЇ ”ОБЛАГРОПРОМЕНЕРГО”» — м. Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, 30.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПО ЕНЕРГЕТИЦI ТА ЕЛЕКТРОФIКАЦIЇ ”ОБЛАГРОПРОМЕНЕРГО”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах