НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ, МАЛИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
11601, Житомирська обл., м. Малин, вул. Ватутіна, 29
Телефони
Керівник
Дідківський Дмитро Вікторович
Код ЄДРПОУ24703634
Дата реєстрації05.05.1997
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ, МАЛИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ, МАЛИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ» присвоєно код 24703634.

Керівником підприємства «НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ, МАЛИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ» є Дідківський Дмитро Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ, МАЛИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ» — Житомирська обл., м. Малин, вул. Ватутіна, 29.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ, МАЛИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах