КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ЖИТОМИРСЬКА ДЮСШ ”АВАНГАРД” ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
10008, м. Житомир, вул. Фещенка -чопівського, 10
E-mail
Керівник, директор
Газарян В’ячеслав Едуардович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ24704504
Дата реєстрації21.06.2004
Дата оновлення13.09.2023
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Увага!

У профілі компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ЖИТОМИРСЬКА ДЮСШ ”АВАНГАРД” ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ЖИТОМИРСЬКА ДЮСШ ”АВАНГАРД” ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» присвоєно код 24704504.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ЖИТОМИРСЬКА ДЮСШ ”АВАНГАРД” ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» є Газарян В’ячеслав Едуардович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ЖИТОМИРСЬКА ДЮСШ ”АВАНГАРД” ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» — м. Житомир, вул. Фещенка -чопівського, 10.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ЖИТОМИРСЬКА ДЮСШ ”АВАНГАРД” ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах