ПРОГРЕС, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
13352, Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Великі Низгірці
Керівник
Зайцев Віктор Володимирович
Код ЄДРПОУ24704987
Дата реєстрації07.07.1997
Дата оновлення16.08.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПРОГРЕС, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОГРЕС, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24704987.

Керівником підприємства «ПРОГРЕС, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Зайцев Віктор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОГРЕС, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Великі Низгірці.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПРОГРЕС, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах