СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Контакти

Юридична адреса
11762, Житомирська обл., Звягельський р-н, с. Ярунь, вул. Барикадна, 7
Керівник
Аракелов Сергій Володимирович
Код ЄДРПОУ24705774
Дата реєстрації17.10.1991
Дата оновлення28.02.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ» присвоєно код 24705774.

Керівником підприємства «СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ» є Аракелов Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ» — Житомирська обл., Звягельський р-н, с. Ярунь, вул. Барикадна, 7.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах