ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
12000, Житомирська обл., Житомирський р-н, смт. Пулини, вул. Маркса, 13
Керівник
Липко Анатолій Петрович
Код ЄДРПОУ24706221
Дата реєстрації19.06.1997
Дата оновлення30.04.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» присвоєно код 24706221.

Керівником підприємства «ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» є Липко Анатолій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» — Житомирська обл., Житомирський р-н, смт. Пулини, вул. Маркса, 13.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах