РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ

Контакти

Юридична адреса
12201, Житомирська обл., Житомирський р-н, м. Радомишль, майдан Соборний, 12
Керівник
Можаровська Ірина Леонідівна
Код ЄДРПОУ24707023
Дата реєстрації20.01.2000
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» присвоєно код 24707023.

Керівником підприємства «РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» є Можаровська Ірина Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» — Житомирська обл., Житомирський р-н, м. Радомишль, майдан Соборний, 12.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах