БАРАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ

Контакти

Юридична адреса
12700, Житомирська обл., Звягельський р-н, м. Баранівка, вул. Соборна, 12
Керівник
Михалюк Тетяна Григорівна
Код ЄДРПОУ24707158
Дата реєстрації20.01.2000
Дата оновлення27.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БАРАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАРАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» присвоєно код 24707158.

Керівником підприємства «БАРАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» є Михалюк Тетяна Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАРАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» — Житомирська обл., Звягельський р-н, м. Баранівка, вул. Соборна, 12.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БАРАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах