ОЛЕВСЬКЕ РАЙОННЕ ЖІНОЧЕ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ДІЯ”

Контакти

Юридична адреса
11001, Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Олевськ, вул. Володимирська, 41
Телефони
Керівник
Мороз Ніна Миколаївна
Код ЄДРПОУ24708206
Дата реєстрації06.11.1997
Дата оновлення30.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ОЛЕВСЬКЕ РАЙОННЕ ЖІНОЧЕ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ДІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОЛЕВСЬКЕ РАЙОННЕ ЖІНОЧЕ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ДІЯ”» присвоєно код 24708206.

Керівником підприємства «ОЛЕВСЬКЕ РАЙОННЕ ЖІНОЧЕ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ДІЯ”» є Мороз Ніна Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОЛЕВСЬКЕ РАЙОННЕ ЖІНОЧЕ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ДІЯ”» — Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Олевськ, вул. Володимирська, 41.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ОЛЕВСЬКЕ РАЙОННЕ ЖІНОЧЕ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ДІЯ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах