ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Садовського, 23, к. 2
Телефони
Керівник
Сальніков Микола Юрійович
Код ЄДРПОУ24708695
Дата реєстрації21.01.1998
Дата оновлення25.05.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ» присвоєно код 24708695.

Керівником підприємства «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ» є Сальніков Микола Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ» — м. Кропивницький, вул. Садовського, 23, к. 2.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах