СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО КІРІЧЕНКА МИКОЛИ ВСЕВОЛОДОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
27200, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, м. Бобринець, вул. Садова, 37
Телефони
Керівник
Кіріченко Микола Всеволодович
Кількість працівників3 чол.
Код ЄДРПОУ24709269
Дата реєстрації28.01.1998
Дата оновлення10.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО КІРІЧЕНКА МИКОЛИ ВСЕВОЛОДОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО КІРІЧЕНКА МИКОЛИ ВСЕВОЛОДОВИЧА» присвоєно код 24709269.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО КІРІЧЕНКА МИКОЛИ ВСЕВОЛОДОВИЧА» є Кіріченко Микола Всеволодович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО КІРІЧЕНКА МИКОЛИ ВСЕВОЛОДОВИЧА» — Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, м. Бобринець, вул. Садова, 37.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО КІРІЧЕНКА МИКОЛИ ВСЕВОЛОДОВИЧА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах