КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ШКОЛА ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ”В ГОСТЯХ У КАЗКИ” КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”

Контакти

Юридична адреса
25491, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, смт. Нове, вул. Металургів, 4
Телефони
Керівник
Русул Микола Іванович
Код ЄДРПОУ24710120
Дата реєстрації20.02.1998
Дата оновлення29.03.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ШКОЛА ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ”В ГОСТЯХ У КАЗКИ” КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ШКОЛА ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ”В ГОСТЯХ У КАЗКИ” КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”» присвоєно код 24710120.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ШКОЛА ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ”В ГОСТЯХ У КАЗКИ” КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”» є Русул Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ШКОЛА ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ”В ГОСТЯХ У КАЗКИ” КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”» — Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, смт. Нове, вул. Металургів, 4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ШКОЛА ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ”В ГОСТЯХ У КАЗКИ” КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах