РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. БОКОВЕ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ, РО

Контакти

Юридична адреса
28514, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Бокове, вул. Покровська, 1
Керівник
Калакай Олександр Васильович
Код ЄДРПОУ24711020
Дата реєстрації05.12.1991
Дата оновлення06.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. БОКОВЕ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ, РО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. БОКОВЕ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ, РО» присвоєно код 24711020.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. БОКОВЕ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ, РО» є Калакай Олександр Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. БОКОВЕ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ, РО» — Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Бокове, вул. Покровська, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. БОКОВЕ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ, РО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах