СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ЦЯПКАЛА ПЕТРА ГРИГОРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
26231, Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, с. Розсохуватка
Телефони
Керівник
Міщенко Ольга Петрівна
Бухгалтер
Цяпкало Петро Григорович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ24711332
Дата реєстрації10.02.1998
Дата оновлення30.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ЦЯПКАЛА ПЕТРА ГРИГОРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ЦЯПКАЛА ПЕТРА ГРИГОРОВИЧА» присвоєно код 24711332.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ЦЯПКАЛА ПЕТРА ГРИГОРОВИЧА» є Міщенко Ольга Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ЦЯПКАЛА ПЕТРА ГРИГОРОВИЧА» — Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, с. Розсохуватка.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ЦЯПКАЛА ПЕТРА ГРИГОРОВИЧА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах