ІНСТИТУТ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ТА ВИРОБНИЧОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
84140, Донецька обл., Краматорський р-н, смт. Билбасівка, вул. Залізнична, 139
Телефони
Керівник, директор
Патлачук Василь Никифорович
Бухгалтер
Перепелиця Світлана Сергіївна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ24820831
Кількість працівників1 чол.
Дата реєстрації17.06.1997
Дата оновлення19.08.2022
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ІНСТИТУТ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ТА ВИРОБНИЧОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ТОВ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНСТИТУТ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ТА ВИРОБНИЧОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ТОВ» присвоєно код 24820831.

Керівником підприємства «ІНСТИТУТ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ТА ВИРОБНИЧОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ТОВ» є Патлачук Василь Никифорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНСТИТУТ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ТА ВИРОБНИЧОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ТОВ» — Донецька обл., Краматорський р-н, смт. Билбасівка, вул. Залізнична, 139.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ІНСТИТУТ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ТА ВИРОБНИЧОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах