УКРАЇНСЬКІ ДЖЕРЕЛА, ТОВ

Адреса
79005, м. Львів, вул. Чайковського, 8, к. 3

Продукція, послуги

Доставка води здійснюється в бутлях, виготовлених з полікарбонату (місткістю 18,9л). Такий матеріал є добрим замінником скла, тому бутлі не б’ються та не царапаються і на противагу тарі, зробленій з пластику, наші бутлі є багаторазового використання, повністю інертні (нейтральні до речовин, які в них зберігаються). Тара, якою ми користуємося, сертифікована.

Пропонована нами питна вода видобувається зі свердловини в с. Угринів Сокальського району, Львівської області, що знаходиться на відстані 110 км від м. Львова. Вода проходить постійне тестування і відповідає існуючим стандартам якості ДСТУ.61.974-98, що підтверджується якісними посвідченнями.

Рекламна інформація

Вода - джерело життя, а в умовах нашої екології якісна питна вода доступна не кожному. Компанія «Українські джерела» займається доставкою бутильованої питної води «Кришталь».

Пропонована нами вода видобувається зі свердловини в с. Угринів, Сокальського району, Львівської області, що знаходиться на відстані 110 км від м. Львова. Там розташований завод «Мінерал», що займається виробництвом бутильованої питної води. В процесі очищення вода проходить через систему фільтрів виробництва фірми «ENVIRONMENTAL PRODUCTS USA, inc.». Під тиском 16 атм. вода проходить через мембранні фільтри, на яких затримуються всі шкідливі домішки, при цьому залишається незмінною первісна структура природної артезіанської води.

Вода проходить постійне тестування і відповідає діючим стандартам якості СТУ.61.974-98, що підтверджується якісними посвідченнями:
”Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи”
”Сертифікат відповідності на воду”
Особливе значення висока якість питної води має для вагітних та немовлят. Діти будь-якого віку можуть вживати нашу воду сирою не ризикуючи здоров’ям, а навпаки, тільки зміцнюючи його.

1. Ми доставляємо воду на наступний день після замовлення;
2. Замовлення приймаються цілодобово (з 9:00 до 18:00 – оператор; з 18:00 до 9:00 – автовідповідач);
3. Ми доставляємо Вам не тільки воду, а й необхідне обладнання та аксесуари для її використання;
4. Ми займаємось доставкою супутніх товарів (кава, чай...);
5. Ми підберемо вигідний для Вас рівень цін та зручну систему взаєморозрахунків;
6. Індивідуальний підхід та відмінний сервіс стануть запорукою плідної співпраці.

Види діяльності

Ключові слова

доставка води львів, кулер, помпа, дерев’яна підставка з керамічним бачком, українські джерела, доставка питної води, вода з доставкою, артезіанська питна вода, замовити воду, бутильована вода, артезіанська вода, вода в офіс, вода додому, питна вода, вода на замовлення, доставка води ціна, доставка води львівська область, доставка мінеральної води, доставка води в офіс, доставка води в офісний центр, швидка доставка води, безкоштовна доставка води

Про компанію

Код ЄДРПОУ25230161
Дата реєстрації21.01.1998
Дата оновлення12.08.2021

Графік роботи

Понеділок:
08:30 — 18:00
Вівторок:
08:30 — 21:00
Середа:
08:30 — 18:00
Четвер:
08:30 — 21:00
П'ятниця:
08:30 — 18:00
Субота:
08:30 — 14:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКІ ДЖЕРЕЛА, ТОВ» присвоєно код 25230161.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКІ ДЖЕРЕЛА, ТОВ» — м. Львів, вул. Чайковського, 8, к. 3.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УКРАЇНСЬКІ ДЖЕРЕЛА, ТОВ» офіційний сайт: http://www.djerela.lviv.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
79005, м. Львів, вул. Чайковського, 8, к. 3
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКІ ДЖЕРЕЛА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах