СПІЛКА ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
69065, м. Запоріжжя, вул. Михайлова, 17, к. 19
Телефони
Керівник
Дригинич Світлана Миколаївна
Код ЄДРПОУ25891135
Дата реєстрації04.07.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ, ГО» присвоєно код 25891135.

Керівником підприємства «СПІЛКА ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ, ГО» є Дригинич Світлана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ, ГО» — м. Запоріжжя, вул. Михайлова, 17, к. 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах