ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ АФГАНСЬКОЇ ВІЙНИ

Контакти

Юридична адреса
69107, м. Запоріжжя, просп. Леніна, 162
Керівник
Овсіюк Павло Терентійович
Код ЄДРПОУ25891164
Дата реєстрації04.08.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ АФГАНСЬКОЇ ВІЙНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ АФГАНСЬКОЇ ВІЙНИ» присвоєно код 25891164.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ АФГАНСЬКОЇ ВІЙНИ» є Овсіюк Павло Терентійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ АФГАНСЬКОЇ ВІЙНИ» — м. Запоріжжя, просп. Леніна, 162.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ АФГАНСЬКОЇ ВІЙНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах