БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЧАРІВНА СКРИНЬКА"

Контакти

Юридична адреса
69006, м. Запоріжжя, майд. Леніна, 1
Телефони
Керівник
Корнєєва Олена Іванівна
Код ЄДРПОУ25891276
Дата реєстрації26.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЧАРІВНА СКРИНЬКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЧАРІВНА СКРИНЬКА"» присвоєно код 25891276.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЧАРІВНА СКРИНЬКА"» є Корнєєва Олена Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЧАРІВНА СКРИНЬКА"» — м. Запоріжжя, майд. Леніна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЧАРІВНА СКРИНЬКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах