ЕНЕРГОДАРСЬКА МІСЬКА ВІТРИЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ, ГО

Контакти

Юридична адреса
71500, Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Курчатова, 13
Керівник
Поліхранов Віктор Пантелійович
Код ЄДРПОУ25891425
Дата реєстрації20.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕНЕРГОДАРСЬКА МІСЬКА ВІТРИЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНЕРГОДАРСЬКА МІСЬКА ВІТРИЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ, ГО» присвоєно код 25891425.

Керівником підприємства «ЕНЕРГОДАРСЬКА МІСЬКА ВІТРИЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ, ГО» є Поліхранов Віктор Пантелійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНЕРГОДАРСЬКА МІСЬКА ВІТРИЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ, ГО» — Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Курчатова, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНЕРГОДАРСЬКА МІСЬКА ВІТРИЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах