ГРАЦІЯ, ДИТЯЧИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Контакти

Юридична адреса
72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Грушевського, 7
Телефони
Керівник
Киреєва Олена Вілліївна
Код ЄДРПОУ25891448
Дата реєстрації10.12.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРАЦІЯ, ДИТЯЧИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРАЦІЯ, ДИТЯЧИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР» присвоєно код 25891448.

Керівником підприємства «ГРАЦІЯ, ДИТЯЧИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР» є Киреєва Олена Вілліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРАЦІЯ, ДИТЯЧИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР» — Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Грушевського, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРАЦІЯ, ДИТЯЧИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР»
Поділіться інформацією в соцмережах