САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "МАШИНОБУДІВНИК-4"

Контакти

Юридична адреса
71640, Запорізька обл., Василівський р-н, с. Скельки, вул. Центральна, 13а
Телефони
Керівник
Бабенко Оксана Вікторівна
Код ЄДРПОУ25891520
Дата реєстрації14.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”МАШИНОБУДІВНИК-4”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "МАШИНОБУДІВНИК-4"» присвоєно код 25891520.

Керівником підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "МАШИНОБУДІВНИК-4"» є Бабенко Оксана Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "МАШИНОБУДІВНИК-4"» — Запорізька обл., Василівський р-н, с. Скельки, вул. Центральна, 13а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”МАШИНОБУДІВНИК-4”»
Поділіться інформацією в соцмережах