ПРЕСТИЖ, ЛІГА ЛЮБИТЕЛІВ КОТІВ

Контакти

Юридична адреса
69061, м. Запоріжжя, вул. Центральна, 7а, к. 110
Керівник
Бекова Ганна Володимирівна
Код ЄДРПОУ25891572
Дата реєстрації02.08.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРЕСТИЖ, ЛІГА ЛЮБИТЕЛІВ КОТІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРЕСТИЖ, ЛІГА ЛЮБИТЕЛІВ КОТІВ» присвоєно код 25891572.

Керівником підприємства «ПРЕСТИЖ, ЛІГА ЛЮБИТЕЛІВ КОТІВ» є Бекова Ганна Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРЕСТИЖ, ЛІГА ЛЮБИТЕЛІВ КОТІВ» — м. Запоріжжя, вул. Центральна, 7а, к. 110.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРЕСТИЖ, ЛІГА ЛЮБИТЕЛІВ КОТІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах