ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОРЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
72143, Запорізька обл., Приморський р-н, с. Орлівка, вул. Шкільна, 45
Телефони
Керівник
Чернишев Іван Миколайович
Код ЄДРПОУ25891715
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОРЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОРЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 25891715.

Керівником підприємства «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОРЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Чернишев Іван Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОРЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Запорізька обл., Приморський р-н, с. Орлівка, вул. Шкільна, 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОРЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах