САДОВЕ ТОВАРИСТВО "ВИШЕНЬКА" ВАТ "ЗЗБК-9"

Контакти

Юридична адреса
71635, Запорізька обл., Василівський р-н, с. Балки, вул. Каховська, 26
Телефони
Керівник
Сиротенко Тетяна Іванівна
Код ЄДРПОУ25891750
Дата реєстрації20.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДОВЕ ТОВАРИСТВО ”ВИШЕНЬКА” ВАТ ”ЗЗБК-9”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДОВЕ ТОВАРИСТВО "ВИШЕНЬКА" ВАТ "ЗЗБК-9"» присвоєно код 25891750.

Керівником підприємства «САДОВЕ ТОВАРИСТВО "ВИШЕНЬКА" ВАТ "ЗЗБК-9"» є Сиротенко Тетяна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДОВЕ ТОВАРИСТВО "ВИШЕНЬКА" ВАТ "ЗЗБК-9"» — Запорізька обл., Василівський р-н, с. Балки, вул. Каховська, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДОВЕ ТОВАРИСТВО ”ВИШЕНЬКА” ВАТ ”ЗЗБК-9”»
Поділіться інформацією в соцмережах