ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ВЕТЕРАН ОБ’ЄДНАНИЙ"

Контакти

Юридична адреса
69095, Запорізька обл., м. Запоріжжя, Олександрівський р-н., вул. УКРАЇНСЬКА-ПРИБЕРЕЖНА МАГІСТРАЛЬ, КНС №1
Телефони
Керівник
Андрієнко Сергій Миколайович
Код ЄДРПОУ25891885
Дата реєстрації28.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ”ВЕТЕРАН ОБ’ЄДНАНИЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ВЕТЕРАН ОБ’ЄДНАНИЙ"» присвоєно код 25891885.

Керівником підприємства «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ВЕТЕРАН ОБ’ЄДНАНИЙ"» є Андрієнко Сергій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ВЕТЕРАН ОБ’ЄДНАНИЙ"» — Запорізька обл., м. Запоріжжя, Олександрівський р-н., вул. УКРАЇНСЬКА-ПРИБЕРЕЖНА МАГІСТРАЛЬ, КНС №1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ”ВЕТЕРАН ОБ’ЄДНАНИЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах