ТОКМАЦЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО СІМЕЙ З ДІТЬМИ ІНВАЛІДАМИ ТА ІНВАЛІДАМИ З ДИТИНСТВА, ГО

Контакти

Юридична адреса
71700, Запорізька обл., м. Токмак, вул. Перемоги, 11, к. 91
Телефони
Керівник
Білоцерковськая Алла Іванівна
Код ЄДРПОУ25891939
Дата реєстрації26.05.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОКМАЦЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО СІМЕЙ З ДІТЬМИ ІНВАЛІДАМИ ТА ІНВАЛІДАМИ З ДИТИНСТВА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОКМАЦЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО СІМЕЙ З ДІТЬМИ ІНВАЛІДАМИ ТА ІНВАЛІДАМИ З ДИТИНСТВА, ГО» присвоєно код 25891939.

Керівником підприємства «ТОКМАЦЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО СІМЕЙ З ДІТЬМИ ІНВАЛІДАМИ ТА ІНВАЛІДАМИ З ДИТИНСТВА, ГО» є Білоцерковськая Алла Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОКМАЦЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО СІМЕЙ З ДІТЬМИ ІНВАЛІДАМИ ТА ІНВАЛІДАМИ З ДИТИНСТВА, ГО» — Запорізька обл., м. Токмак, вул. Перемоги, 11, к. 91.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОКМАЦЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО СІМЕЙ З ДІТЬМИ ІНВАЛІДАМИ ТА ІНВАЛІДАМИ З ДИТИНСТВА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах