АВАНА, ДИТЯЧИЙ КУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ

Контакти

Юридична адреса
69027, м. Запоріжжя, вул. Культурна, 9
Телефони
Керівник
Кіпоть Галина Василівна
Код ЄДРПОУ25891974
Дата реєстрації19.06.2002
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АВАНА, ДИТЯЧИЙ КУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВАНА, ДИТЯЧИЙ КУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ» присвоєно код 25891974.

Керівником підприємства «АВАНА, ДИТЯЧИЙ КУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ» є Кіпоть Галина Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВАНА, ДИТЯЧИЙ КУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ» — м. Запоріжжя, вул. Культурна, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВАНА, ДИТЯЧИЙ КУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ»
Поділіться інформацією в соцмережах