ПРИОЗЕРНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
69014, м. Запоріжжя, вул. Краснова, 7а, к. 81
Телефони
Керівник
Сейма Надія Василівна
Код ЄДРПОУ25892057
Дата реєстрації14.06.1988
Дата оновлення03.04.2015

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРИОЗЕРНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИОЗЕРНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25892057.

Керівником підприємства «ПРИОЗЕРНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Сейма Надія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИОЗЕРНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — м. Запоріжжя, вул. Краснова, 7а, к. 81.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИОЗЕРНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах