ПІВДЕНГІДРОМАШ, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ

Контакти

Юридична адреса
71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, шосе Мелітопольське, 77
Керівник
Лапіна Тамара Анатоліївна
Код ЄДРПОУ25892070
Дата реєстрації24.03.2000
Дата оновлення26.03.2015

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІВДЕНГІДРОМАШ, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВДЕНГІДРОМАШ, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» присвоєно код 25892070.

Керівником підприємства «ПІВДЕНГІДРОМАШ, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» є Лапіна Тамара Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВДЕНГІДРОМАШ, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» — Запорізька обл., м. Бердянськ, шосе Мелітопольське, 77.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВДЕНГІДРОМАШ, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах