СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
69037, м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 40
Телефони
Керівник
Хотлубей Василь Григорович
Код ЄДРПОУ25892181
Дата реєстрації28.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» присвоєно код 25892181.

Керівником підприємства «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» є Хотлубей Василь Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» — м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах