UPS, ЮКРЕЙНИАН ПАРСЕЛ СЕРВІС, ДЧП

Контакти

Юридична адреса
91047, м. Луганськ, вул. Оборонна, 32а, к. 211
Керівник
Тидякіна Світлана Володимирівна
Кількість співробітників30 чел.
Код ЄДРПОУ25892287
Дата реєстрації10.12.2012
Дата оновлення30.03.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «UPS, ЮКРЕЙНИАН ПАРСЕЛ СЕРВІС, ДЧП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «UPS, ЮКРЕЙНИАН ПАРСЕЛ СЕРВІС, ДЧП» присвоєно код 25892287.

Керівником підприємства «UPS, ЮКРЕЙНИАН ПАРСЕЛ СЕРВІС, ДЧП» є Тидякіна Світлана Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «UPS, ЮКРЕЙНИАН ПАРСЕЛ СЕРВІС, ДЧП» — м. Луганськ, вул. Оборонна, 32а, к. 211.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «UPS, ЮКРЕЙНИАН ПАРСЕЛ СЕРВІС, ДЧП»
Поділіться інформацією в соцмережах