КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД САНАТОРНОГО ТИПУ "НЕЗАБУДКА"

Контакти

Юридична адреса
91033, Луганська обл., м. Луганськ, Ленінський р-н., КВАРТАЛ ШЕВЧЕНКО Т.Г., б. 45 Б
Керівник
Шабанов Олександр В’ячеславович
Код ЄДРПОУ25892353
Дата реєстрації24.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД САНАТОРНОГО ТИПУ ”НЕЗАБУДКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД САНАТОРНОГО ТИПУ "НЕЗАБУДКА"» присвоєно код 25892353.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД САНАТОРНОГО ТИПУ "НЕЗАБУДКА"» є Шабанов Олександр В’ячеславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД САНАТОРНОГО ТИПУ "НЕЗАБУДКА"» — Луганська обл., м. Луганськ, Ленінський р-н., КВАРТАЛ ШЕВЧЕНКО Т.Г., б. 45 Б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД САНАТОРНОГО ТИПУ ”НЕЗАБУДКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах