ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЕРДЛОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
94801, Луганська обл., м. Довжанськ, вул. Гірницька, 54
Керівник
Загумьоннов Віктор Миколайович
Код ЄДРПОУ25892643
Дата реєстрації22.03.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СВЕРДЛОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЕРДЛОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ"» присвоєно код 25892643.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЕРДЛОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ"» є Загумьоннов Віктор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЕРДЛОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ"» — Луганська обл., м. Довжанськ, вул. Гірницька, 54.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СВЕРДЛОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах