СВЕРДЛОВСЬКИЙ КЛУБ ВЛАСНИКІВ СОБАК І КІШОК

Контакти

Юридична адреса
94800, Луганська обл., м. Довжанськ, вул. Енгельса, 31
Телефони
Керівник
Загумьоннова Галина Іванівна
Код ЄДРПОУ25892657
Дата реєстрації20.06.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВЕРДЛОВСЬКИЙ КЛУБ ВЛАСНИКІВ СОБАК І КІШОК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЕРДЛОВСЬКИЙ КЛУБ ВЛАСНИКІВ СОБАК І КІШОК» присвоєно код 25892657.

Керівником підприємства «СВЕРДЛОВСЬКИЙ КЛУБ ВЛАСНИКІВ СОБАК І КІШОК» є Загумьоннова Галина Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЕРДЛОВСЬКИЙ КЛУБ ВЛАСНИКІВ СОБАК І КІШОК» — Луганська обл., м. Довжанськ, вул. Енгельса, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЕРДЛОВСЬКИЙ КЛУБ ВЛАСНИКІВ СОБАК І КІШОК»
Поділіться інформацією в соцмережах