АЛЧЕВСЬКА МІСЬКА КОМСОМОЛЬСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛЕНІНСЬКОЇ КОМУНІСТИЧНОЇ СПІЛКИ МОЛОДІ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
94201, Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Калініна, 11, к. 78
Керівник
Астахова Олена Вікторівна
Код ЄДРПОУ25892695
Дата реєстрації25.04.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АЛЧЕВСЬКА МІСЬКА КОМСОМОЛЬСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛЕНІНСЬКОЇ КОМУНІСТИЧНОЇ СПІЛКИ МОЛОДІ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЧЕВСЬКА МІСЬКА КОМСОМОЛЬСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛЕНІНСЬКОЇ КОМУНІСТИЧНОЇ СПІЛКИ МОЛОДІ УКРАЇНИ» присвоєно код 25892695.

Керівником підприємства «АЛЧЕВСЬКА МІСЬКА КОМСОМОЛЬСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛЕНІНСЬКОЇ КОМУНІСТИЧНОЇ СПІЛКИ МОЛОДІ УКРАЇНИ» є Астахова Олена Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЧЕВСЬКА МІСЬКА КОМСОМОЛЬСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛЕНІНСЬКОЇ КОМУНІСТИЧНОЇ СПІЛКИ МОЛОДІ УКРАЇНИ» — Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Калініна, 11, к. 78.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЧЕВСЬКА МІСЬКА КОМСОМОЛЬСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛЕНІНСЬКОЇ КОМУНІСТИЧНОЇ СПІЛКИ МОЛОДІ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах