УКРАЇНА-ХХІ СТОЛІТТЯ, ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
92000, Луганська обл., Лутугинський р-н, м. Лутугине, вул. Крупської, 24
Телефони
Керівник
Васильцов Віктор Васильович
Код ЄДРПОУ25892749
Дата реєстрації30.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНА-ХХІ СТОЛІТТЯ, ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНА-ХХІ СТОЛІТТЯ, ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 25892749.

Керівником підприємства «УКРАЇНА-ХХІ СТОЛІТТЯ, ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Васильцов Віктор Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНА-ХХІ СТОЛІТТЯ, ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — Луганська обл., Лутугинський р-н, м. Лутугине, вул. Крупської, 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНА-ХХІ СТОЛІТТЯ, ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах