СЛОВО ЖИТТЯ, ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА

Контакти

Юридична адреса
94000, Луганська обл., м. Кадіївка, вул. Кірова, 5
Керівник
Єфименко Людмила Миколаївна
Код ЄДРПОУ25892761
Дата реєстрації02.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЛОВО ЖИТТЯ, ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЛОВО ЖИТТЯ, ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА» присвоєно код 25892761.

Керівником підприємства «СЛОВО ЖИТТЯ, ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА» є Єфименко Людмила Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЛОВО ЖИТТЯ, ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА» — Луганська обл., м. Кадіївка, вул. Кірова, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЛОВО ЖИТТЯ, ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА»
Поділіться інформацією в соцмережах