РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ В МІСТІ КІРОВСЬК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
93800, Луганська обл., м. Голубівка, вул. Будівельна, 1а
Керівник
Караджаєв Перхат Уразбаєвич
Код ЄДРПОУ25892844
Дата реєстрації04.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ В МІСТІ КІРОВСЬК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ В МІСТІ КІРОВСЬК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25892844.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ В МІСТІ КІРОВСЬК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Караджаєв Перхат Уразбаєвич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ В МІСТІ КІРОВСЬК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Луганська обл., м. Голубівка, вул. Будівельна, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ В МІСТІ КІРОВСЬК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах