СВЕРДЛОВСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКА ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
94800, Луганська обл., м. Довжанськ, ВУЛИЦІЯ АРТЬОМА, б. 13
Телефони
Керівник
Оденчук Василь Олексійович
Код ЄДРПОУ25893009
Дата реєстрації20.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВЕРДЛОВСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКА ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЕРДЛОВСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКА ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 25893009.

Керівником підприємства «СВЕРДЛОВСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКА ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» є Оденчук Василь Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЕРДЛОВСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКА ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» — Луганська обл., м. Довжанськ, ВУЛИЦІЯ АРТЬОМА, б. 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЕРДЛОВСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКА ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах